Termékleírás
Jellemzők
| Rendelhető | Igen |
| Alapterület | 289 x 342 cm |
| Terhelhetőség | 4 x max. 50kg |
| Platform magassága | 145 cm |
| Ajánlott korosztály | 3 – 10 év |
| Tető anyaga | fa |
| Ajánlott ütéscsillapító burkolat | Reflex 5x100x100 cm |
| Kiszerelési egység | db |
Gyors, egyszerű, kényelmes üzenetküldés
8900 Zalaegerszeg, Balatoni út 19.
+36 92/511-922
Hétfő - Péntek: 08.00-17.00 Szombat: 08.00-12.00 Vasárnap: zárva
Érdeklődés, gyors infó: 92/511-922 - 30/335-77-37
Remek kikapcsolódást nyújt a Jungle Explorer játszótorony minden elemével, a homokozóval, csúszdával, létrával, távcsővel és más játékokkal.
225.205 Ft /db
| Rendelhető | Igen |
| Alapterület | 289 x 342 cm |
| Terhelhetőség | 4 x max. 50kg |
| Platform magassága | 145 cm |
| Ajánlott korosztály | 3 – 10 év |
| Tető anyaga | fa |
| Ajánlott ütéscsillapító burkolat | Reflex 5x100x100 cm |
| Kiszerelési egység | db |