Termékleírás
Jellemzők
| Rendelhető | Igen |
| Alapterület | 265 x 262 cm |
| Terhelhetőség | 6 x max. 50 kg |
| Platform magassága | 125 cm |
| Szélesség (cm) | 265 cm |
| Magasság (cm) | 263 cm |
| Ajánlott korosztály | 3 – 6 év |
| Tető anyaga | Ponyva |
| Csatlakoztatható modulok | 1‐Swing, 2‐Swing, Climb Module, Tűzoltó rúd |
| Tartozék | útmutató , faanyag (szálban) , Jungle Gym plakett , csavartakarók , csavarok , fejvédőpárnák , létrafokok , kapaszkodók , földhorgonyok , geotextília , macskaháló , zászló , vasalatok, kormány, teleszkóp |
| Ajánlott ütéscsillapító burkolat | Reflex 5x100x100 cm |
| Kiszerelési egység | db |


