Termékleírás
| Területe | 160 cm x 320 cm |
| Magasság | 290 cm |
| Tető anyaga | ponyva |
| Szükséges csúszda méret | 2,3 m (1,2 m) |
| Alapanyag | impregnált fenyő, vagy prémium anyag |
| Súly | 176 kg |
| Festéshez szükséges festékmennyiség | 2L |
| Biztonsági zóna/ütéscsillapító burkolat mérete, javasolt típusa | 5,6 m x 7,2 m területen 4 cm vastag ReFlex gumilap |
| Életkor | 3-12 éves korig |
| Homokozó mérete | 120 cm x 120 cm |


