Termékleírás
| Alapterület | 160 x 112 x 195 cm |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Csomagméret | 160 x 80 x 40 cm |
| Ajánlott korosztály | 3 – 10 év |
| Tető anyaga | ponyva |
| Szükséges festék mennyiség | 2 liter |
| Milyen tornyokhoz csatlakoztatható? | Jungle Gym Palace , Jungle Gym Barn , Jungle Gym Farm , Jungle Gym Fort , Jungle Gym Chalet , Jungle Gym Villa , Jungle Gym Lodge , Jungle Gym Cabin , Jungle Gym Cubby |
| Tartozék | Útmutató , faanyag (szálban) , Jungle Gym plakett , vasalatok , csavartakarók , csavarok |
| Ajánlott ütéscsillapító burkolat | Reflex 2x100x100 cm |
| Kiszerelési egység | db |


