Termékleírás
Jellemzők
| Rendelhető | Igen |
| Alapterület | 200 x 246 cm |
| Terhelhetőség | 6 x max.50kg |
| Platform magassága | 125 cm |
| Szélesség (cm) | 200 cm |
| Magasság (cm) | 280 cm |
| Ajánlott korosztály | 3 – 6 év |
| Tető anyaga | fa |
| Csatlakoztatható modulok | Swing Frame 1-2, Climb Modul, Tűzoltó rúd |
| Tartozék | útmutató , faanyag (szálban) , Jungle Gym plakett , csavartakarók , csavarok , fejvédőpárnák , létrafokok , kapaszkodók , földhorgonyok , geotextília , macskaháló , zászló , vasalatok, kormány, teleszkóp , piknik asztal |
| Ajánlott ütéscsillapító burkolat | Reflex 5x100x100 cm |
| Kiszerelési egység | db |




