Termékleírás
| Terület csúszdával |
300 cm x 135 cm |
| Magasság | 290 cm |
| Tető anyaga | fa |
| Szükséges csúszda méret | 2,3 m (1,2 m) |
| Alapanyag | impregnált fenyő, vagy prémium anyag |
| Súly | 220 kg |
| Festéshez szükséges festékmennyiség | 3L |
| Biztonsági zóna/ütéscsillapító burkolat mérete, javasolt típusa | 7,0 m x 5,3 m területen 4 cm vastag ReFlex gumilap |
| Életkor | 3-10 év |
| Homokozó mérete | 90 cm x 120 cm |
