Termékleírás
| Területe | 220 cm x 430 cm |
| Magasság | 320 cm |
| Tető anyaga | fa |
| Szükséges csúszda méret | 2,9 m (1,5 m) |
| Alapanyag | impregnált fenyő, vagy prémium anyag |
| Súly | 330 kg |
| Festéshez szükséges festékmennyiség | 4L |
| Biztonsági zóna/ütéscsillapító burkolat mérete, javasolt típusa | 6,2 m x 8,3 m területen 4 cm vastag ReFlex gumilap |
| Életkor | 3-14 éves korig |
| Homokozó mérete | 100 cm x 123 cm |



